| Model | IPC2314LE-ADF28KM-WP |
| Ürün Tipi | 4MP ColorHunter Wise-ISP Fixed Warm Light Bullet Network Kamera |
| Maksimum Çözünürlük | 4 MP |
| Sensör | 1/1.8" CMOS |
| Minimum Aydınlatma | Renkli: 0.0003 Lux (F1.0, AGC açık) |
| Enstantane | Otomatik / Manuel, 1 ~ 1/100000 sn |
| Açı Ayarı | Pan: 0° ~ 360° / Tilt: 0° ~ 90° / Rotate: 0° ~ 360° |
| S/N Oranı | >52 dB |
| WDR | 120 dB gerçek WDR |
| Odak Uzaklığı | 2.8 mm |
| İris Tipi | Sabit |
| İris | F1.0 |
| Görüş Açısı | Yatay: 124.3° / Dikey: 64.1° / Diyagonal: 135.0° |
| DORI Mesafesi | 2.8 mm: Algılama 43.4 m, Gözlem 17.4 m, Tanıma 8.7 m, Kimliklendirme 4.3 m |
| Destekleyici Işık | Sıcak ışık |
| Sıcak Işık Mesafesi | 30 m |
| Işık Açma/Kapama Kontrolü | Otomatik / Manuel |
| Video Sıkıştırma | Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG |
| H.264 Profil | Baseline profile, Main profile, High profile |
| Ana Akış | 4 MP (2688 × 1520), max. 25 fps; 4 MP (2560 × 1440), max. 25 fps; 3 MP (2304 × 1296), max. 30 fps; 1080P, max. 30 fps |
| Alt Akış | 720P, D1, 640 × 360 çözünürlüklerinde max. 30 fps |
| Video Bit Hızı | 128 Kbps ~ 6144 Kbps |
| U-code | Desteklenir |
| OSD | 4 OSD’ye kadar |
| Mahremiyet Maskesi | 4 alana kadar |
| ROI | 8 alana kadar / desteklenir |
| Video Akışı | Çift akış |
| Beyaz Dengesi | Otomatik, dış ortam, ince ayar, sodyum lamba, kilitli, Auto2 |
| Akıllı Aydınlatma | Desteklenir |
| Dijital Gürültü Azaltma | 2D/3D DNR |
| Görüntü Döndürme | Normal, dikey, yatay, 180°, 90° saat yönü, 90° saat yönü tersi |
| HLC / BLC | Desteklenir |
| Buğu Giderme | Dijital defog |
| Akıllı İhlal Önleme Lite | İzinsiz giriş ve çizgi geçiş algılama; insan gövdesi ve araç algılamasına dayalıdır |
| Temel Algılama | Hareket algılama, ultra hareket algılama, sabotaj alarmı, ses algılama |
| Genel Fonksiyonlar | Filigran, IP adres filtreleme, erişim politikası, ARP koruması, RTSP kimlik doğrulama, kullanıcı doğrulama, HTTP kimlik doğrulama |
| Ses Sıkıştırma | G.711U, G.711A |
| Ses Bit Hızı | 64 Kbps |
| Çift Yönlü Ses | Yok |
| Ses Bastırma | Desteklenir |
| Örnekleme Hızı | 8 kHz |
| Kenar Depolama | MicroSD, 512 GB’a kadar |
| Ağ Depolama | ANR, NAS (NFS) |
| Ağ Protokolleri | IPv4, IPv6, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS, RTMP, SSL/TLS |
| Entegrasyon | ONVIF Profile S/G/T, API, SDK |
| Kullanıcı / Host | 32 kullanıcıya kadar; yönetici ve standart kullanıcı seviyeleri |
| Güvenlik | Güçlü şifre, HTTPS şifreleme, işlem kayıtlarını dışa aktarma, RTSP/HTTP kimlik doğrulama, TLS 1.2, WSSE ve ONVIF Digest Authentication |
| Yazılım | EZStation, APP |
| Web Tarayıcı | IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+ eklentili; Chrome 57+, Firefox 58+, Edge 16+ eklentisiz canlı izleme |
| Ses Giriş / Çıkış | Yok |
| Alarm Giriş / Çıkış | Yok |
| Seri Port | Yok |
| Dahili Mikrofon | Desteklenir |
| Dahili Hoparlör | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Ağ Arayüzü | 1 × RJ45 10M/100M Base-TX Ethernet |
| Video Çıkışı | Yok |
| Sertifikalar | CE-EMC, FCC, CE LVD, UL/CUL, CE-RoHS, WEEE |
| Koruma | IP67 |
| Besleme | DC 12 V ±25%, PoE IEEE 802.3af |
| Güç Tüketimi | Maksimum 3.2 W |
| Güç Arayüzü | Ø5.5 mm koaksiyel güç soketi |
| Boyutlar | 206 mm × 73 mm × 73 mm |
| Ağırlık | 0.46 kg |
| Malzeme | Graphene + Metal |
| Çalışma Ortamı | -30 ℃ ~ 60 ℃, nem ≤95% RH, yoğuşmasız |
| Depolama Ortamı | -30 ℃ ~ 60 ℃, nem ≤95% RH, yoğuşmasız |
| Aşırı Gerilim Koruması | 4 KV |
| Reset Butonu | Desteklenir |
| Web İstemci Dili | 13 Dil: İngilizce, Basitleştirilmiş Çince, Lehçe, Almanca, Rusça, Fransızca, Korece, Hollandaca, Çekçe, Portekizce, İspanyolca, Avrupa İspanyolcası, İtalyanca |