| Model | IPC2122LB-AF28K-DL2 | IPC2122LB-AF40K-DL2 |
| Ürün Tipi | 2MP Fixed Dual-light Bullet Network Camera |
| Maksimum Çözünürlük | 2 MP |
| Sensör | 1/3.0" CMOS |
| Minimum Aydınlatma | Color: 0.005 Lux (F1.6, AGC ON), light açıkken 0 Lux |
| Gündüz / Gece | IR-cut filter with auto switch (ICR) |
| Shutter | Auto / Manual, 1 ~ 1/100000 s |
| Açı Ayarı | Pan: 0° ~ 360°, Tilt: 0° ~ 90°, Rotate: 0° ~ 360° |
| S/N | > 52 dB |
| WDR | DWDR |
| Lens | 2.8 mm, F1.6 | 4.0 mm, F1.6 |
| Görüş Açısı (H / V / D) | 92.6° / 51.1° / 105.8° | 74.9° / 39.6° / 84.7° |
| DORI Detect | 46.7 m | 66.7 m |
| DORI Observe | 18.7 m | 26.7 m |
| DORI Recognize | 9.3 m | 13.3 m |
| DORI Identify | 4.7 m | 6.7 m |
| Aydınlatma Tipi | Dual-light |
| IR / Warm Light | 30 m / 30 m |
| Dalga Boyu | 850 nm |
| Video Sıkıştırma | Ultra 265, H.265, H.264 |
| Frame Rate | Main Stream: 1080P max. 30 fps; 720P max. 30 fps. Sub Stream: 640 × 360 / 2CIF / CIF max. 30 fps |
| Video Bit Rate | 128 Kbps ~ 6144 Kbps |
| Video Özellikleri | U-code, OSD (4’e kadar), Privacy Mask (4 alana kadar), ROI, Dual streams |
| Görüntü İyileştirme | White Balance, 2D/3D DNR, Smart IR, HLC, BLC, Digital Defog, Flip seçenekleri |
| Temel Olaylar | Ultra motion detection, Motion detection, Audio detection, Tampering alarm |
| Ses | G.711U, G.711A, 64 Kbps, 8 kHz, dahili mikrofon destekli |
| Depolama | MicroSD, maksimum 512 GB; Network Storage: ANR, NAS (NFS) |
| Protokoller | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, DNS, DDNS, NTP, UPnP, HTTP, HTTPS, QoS, SSL/TLS, SNMP |
| Entegrasyon | ONVIF (Profile S, Profile T), API, SDK |
| Kullanıcı / Host | 32 kullanıcıya kadar, 3 seviye: administrator, common user, operator |
| Güvenlik | Password Protection, Strong Password, HTTPS Encryption, Export Operation Logs, TLS 1.2, WSSE, Basic ve Digest Authentication |
| Web Tarayıcı | Plug-in required: IE 10+, Chrome 45+, Firefox 52+, Edge 79+; Plug-in free: Chrome 57+, Firefox 58+, Edge 16+ |
| Ağ Arayüzü | 1 × RJ45 10 M / 100 M Base-TX Ethernet |
| Koruma | IP67 |
| Besleme | DC 12 V±25%, PoE (IEEE 802.3af) |
| Maksimum Güç Tüketimi | 4.4 W |
| Güç Arayüzü | Ø5.5 mm coaxial power plug |
| Boyutlar | 162.1 mm × 66.5 mm × 66.6 mm (L × W × H) |
| Ağırlık | 0.21 kg |
| Malzeme | Graphene + Plastic |
| Çalışma / Depolama Ortamı | -30 ℃ ~ 60 ℃, Nem: ≤ 95% RH (yoğuşmasız) |
| Surge Protection | 4 KV |
| Reset Butonu | Support |
| Web Client Language | 4 Dil: English, Russian, Spanish, Vietnamese |