| Model | UAC-B142-AF28-WL / UAC-B142-AF40-WL |
| Ürün Tipi | 2MP ColorHunter Sabit Bullet Analog Kamera |
| Maksimum Çözünürlük | 2 MP |
| Sensör | 1/3.0" CMOS |
| Minimum Aydınlatma | 0.001 lux (F1.0, AGC açık), beyaz ışık açıkken 0 lux |
| Lens | 2.8 mm / 4.0 mm |
| Lens Bağlantısı | M12 |
| Görüş Açısı | 2.8 mm: Yatay 97.5°, Dikey 52.8°, Diyagonal 113.8° / 4.0 mm: Yatay 79.0°, Dikey 44.0°, Diyagonal 91.8° |
| Aydınlatıcı | 2 adet beyaz ışık aydınlatıcı |
| Aydınlatma Mesafesi | 40 m |
| Aydınlatıcı Ömrü | ≥ 60000 saat |
| Video Çözünürlüğü | 1080P: 1920 × 1080 / 720P: 1280 × 720 |
| Kare Hızı | TVI, AHD, CVI: 1080P@25/30fps ve 720P@25/30fps; CVBS: PAL / NTSC |
| Video Çıkışı | BNC, TVI / AHD / CVI / CVBS destekli |
| Enstantane Süresi | PAL: 1/25s–1/50000s, NTSC: 1/30s–1/50000s |
| Pozlama Modu | Global, BLC, HLC, DWDR |
| Gündüz / Gece | 24/7 renkli görüntü |
| Dijital Gürültü Azaltma | 2D / 3D DNR |
| Beyaz Dengesi | Otomatik / Manuel |
| WDR | DWDR |
| Görüntü Çevirme | 180° yatay çevirme ve 180° dikey çevirme desteği |
| Dijital Buğu Giderme | Desteklenir |
| Dahili Mikrofon | Desteklenir, koaksiyel kablo üzerinden yüksek kaliteli ses aktarımı |
| Kamera Ses Desteği | TVI: 1080P@25/30fps, CVI: 1080P@25/30fps |
| Güç Arayüzü | 5.5 mm güç girişi |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ℃ ~ 60 ℃ |
| Nem Oranı | ≤ 95% RH, yoğuşmasız |
| Aşırı Gerilim Koruması | Güç ve video çıkış arayüzleri için 4 kV |
| Besleme | DC 12 V ±25% |
| Güç Tüketimi | Maksimum 3.0 W |
| Montaj | Köşe montajı, direk montajı |
| Boyutlar | 198 mm × 74 mm × 74 mm |
| Malzeme | Graphene + Plastik |
| Ağırlık | 220 g |
| OSD Menü Dili | 11 Dil: İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Rusça, Türkçe |
| Sertifikalar | CE-EMC, FCC, CE-LVD, CE-RoHS, WEEE |
| Koruma | IP67 |